سوئیفت چیست؟

ساخت وبلاگ
چکیده : سوئیفت چیست؟ سوئیفت (Swift) زبان برنامه نویسی برای ساخت اپلیکیشن های سیستم عامل گوشی های تلفن همراه اپل یعنی ios می باشد. سوئیفت در سال 2014 معرفی شد و از آن زمان تا به امروز نسخه های جدیدتری از این زبان برنامه نویسی منتشر شده است که معمولا آپدیت های نسبتا قابل توجهی دارند. سوئیفت بر مبنای دو زبان های برنامه نویسی سی (C) و آبجکتیو سی (Objective C) می باشد ، به این صورت که بهترین ویژگی های دو زبان برنامه نویسی یاد شده را به همراه خود دارد. با استفاده از سوئیفت می توانید انواع برنامه های مختلف ... با عنوان : سوئیفت چیست؟ بخوانید :

سوئیفت چیست؟

سوئیفت (Swift) زبان برنامه نویسی برای ساخت اپلیکیشن های سیستم عامل گوشی های تلفن همراه اپل یعنی ios می باشد. سوئیفت در سال 2014 معرفی شد و از آن زمان تا به امروز نسخه های جدیدتری از این زبان برنامه نویسی منتشر شده است که معمولا آپدیت های نسبتا قابل توجهی دارند. سوئیفت بر مبنای دو زبان های برنامه نویسی سی (C) و آبجکتیو سی (Objective C) می باشد ، به این صورت که بهترین ویژگی های دو زبان برنامه نویسی یاد شده را به همراه خود دارد. با استفاده از سوئیفت می توانید انواع برنامه های مختلف را بر روی سیستم عامل ios اجرا و تست کنید.

ویژگی های زبان برنامه نویسی سوئیفت

  • از سوئیفت معمولا به عنوان بهترین زبان برنامه نویسی برای سیستم عامل ios یاد می شود.
  • این زبان برنامه نویسی از الگوهای برنامه نویسی امن استفاده می کند و همچنین این قابلیت را به توسعه دهنده می دهد تا بتواند به راحتی الگوهای مختلف را پیاده سازی کند.
  • ارائه ویژگی های مدرن و برتر برنامه نویسی
  • ارائه سینتکس مشابه آبجکتیو سی (Objective C)
  • دسترسی به انواع فریم ورک های مختلف برای راحتی و سهولت بیشتر تولید و توسعه برنامه های ios
  • سوئیفت بسیاری از عملکردهای مختلف را مدیریت می کند و در واقع برخی از عملکردهای مختلف را بر عهده برنامه نویس نمی گذارد !
  • پشتیبانی از قابلیت کدنویسی به صورت شئ گرایی

با توجه به این ویژگی ها و سایر ویژگی هایی که زبان برنامه نویسی سوئیفت ارائه می کند ، می توان به راحتی برنامه های مختلف در زمینه های مختلف طراحی و توسعه داد و همچنین کدنویسی با استفاده از زبان برنامه نویسی سوئیفت بسیار لذت بخش خواهد بود. از زمان ساخت گوشی های اپل ، نزدیک به چندین سال بعد این زبان برنامه نویسی راهی بازار شد و تقریبا تا مدت ها ، توسعه دهندگان برای توسعه اپلیکیشن های ios دچار مشکلات و چالش های مختلفی بودند اما با ارائه نسخه کاملی از سوئیفت به بازار این مشکل رفع شد و در حال حاضر توسعه دهندگان می توانند به راحتی از قابلیت ها و ویژگی های سوئیفت بهره مند شوند.

سوئیفت در حال حاضر به عنوان اصلی ترین زبان برنامه نویسی برای توسعه اپلیکیشن های گوشی های اپل و در واقع سیستم عامل ios می باشد. اگر به دنبال تولید و توسعه اپلیکیشن های ios برای کسب و کار خود هستید ، متخصصان شرکت سپنته می توانند با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن اپلیکیشن های ios کسب و کار شما را توسعه دهند.

سپاهان موزیک...
ما را در سایت سپاهان موزیک دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 77 تاريخ : 12 دی 1399 ساعت: 21:31

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :