مزایای تلویزیون خمیده ال جی

ساخت وبلاگ
چکیده : با مزایای تلویزیون‌های خمیده ال‌جی آشنا شوید! پنل‌های خمیده LG OLED، با کاستن از میزان ضخامت تلویزیون سبب افزایش زیبایی آن می‌شوند: این تلویزیون‌ها با ضخامتی چهار میلی‌متری تنها حاشیه‌ای یازده میلی‌متری در هر طرف پنل دارند. وزن تلویزیون‌های خمیده OLED LG نسبت به تمامی همتایان خود کمتر بوده و این محصول تعریفی نو از مفاهیم باریک بودن و سبک بودن عرضه می‌کند و در واقع قیمت تلویزیون ال جی نیز مدنظر است. با معرفی فناوری رویایی صفحه نمایش&zwnj... با عنوان : مزایای تلویزیون خمیده ال جی بخوانید :

با مزایای تلویزیون‌های خمیده ال‌جی آشنا شوید!

پنل‌های خمیده LG OLED، با کاستن از میزان ضخامت تلویزیون سبب افزایش زیبایی آن می‌شوند: این تلویزیون‌ها با ضخامتی چهار میلی‌متری تنها حاشیه‌ای یازده میلی‌متری در هر طرف پنل دارند. وزن تلویزیون‌های خمیده OLED LG نسبت به تمامی همتایان خود کمتر بوده و این محصول تعریفی نو از مفاهیم باریک بودن و سبک بودن عرضه می‌کند و در واقع قیمت تلویزیون ال جی نیز مدنظر است.

با معرفی فناوری رویایی صفحه نمایش‌های LG که تجربه بی‌نظیری از سیستم‌های سینمای خانگی را تضمین می‌کند، امسال به نقطه ای مهم در تاریخچه صنعت تلویزیون تبدیل شد. این فناوری که توسط رسانه‌ها با عباراتی چون «رنگ‌های شگفت‌انگیز» و «نوآوری بی‌بدیل» توصیف شده است، یکی از دستاوردهای خلاقانه LG Display محسوب می‌شود که از زمان عرضه توجه های بسیاری را به خود جلب کرده است. نخستین تلویزیون خمیده‌ای که از فناوری OLED  بهره می‌گرفت، در کره جنوبی عرضه شده و چند ماه بعد در اروپا و ایالات متحده نیز در دسترس کاربران قرار گرفت. انتظار می‌رود این محصول به زودی در دیگر نقاط جهان نیز ارائه شود.


LG Display برای تولید این تلویزیون‌ها از فناوری WRGB OLED که شامل برد اصلی Oxide TFT و معماری WRGB بوده و از نظر فنی راهکاری بهینه برای پنل های OLED بزرگ به شمار می‌رود، بهره می‌گیرد. با استفاده از طراحی انحناوار OLED ها، پنل‌های خارق‌العاده و شاهکاری تولید می‌شوند که نه تنها از نظر زیبایی خیره‌کننده بوده، بلکه تجربه‌ای بی‌نظیر از تماشای تلویزیون را برای کاربران به ارمغان می‌آورند.
پنل‌های خمیده LG OLED، با کاستن از میزان ضخامت تلویزیون سبب افزایش زیبایی آن می‌شوند: این تلویزیون‌ها با ضخامتی چهار میلی‌متری تنها حاشیه‌ای یازده میلی‌متری در هر طرف پنل دارند. وزن تلویزیون‌های خمیده OLED LG نسبت به تمامی همتایان خود کمتر بوده و این محصول تعریفی نو از مفاهیم باریک بودن و سبک بودن عرضه می‌کند.

 

در همین حال، پنل‌های OLED خمیده LG تصاویری باکیفیت عرضه کرده و رنگ‌هایی طبیعی و زنده را با استفاده از ۸٫۳ میلیون ساب پیکسل (دو میلیون بیشتر از ساب پیکسل‌های پنل‌های رقبا در کنار ساب پیکسل‌های سفید رنگ) ، در اختیار کاربران قرار می‌دهد. زمان پاسخدهی پنل هم کمتر از ۰٫۰۰۱ میلی ثانیه بوده و بنابراین پنل ۵۰۰۰ بار نسبت به LCDها سریع‌تر عمل می‌کند.
علاوه بر این‌ها، تلویزیون‌های OLED خمیده LG با وجود توانایی فوق‌العاده خود در تولید رنگ‌های طیف مشکی قادر است به خوبی رنگ‌های مشکی تیره و عمیق را به نمایش در آورده و درخشندگی بی نهایت و بهینه ای را ارائه کند. در واقع، توانایی پنل در نمایش رنگ‌های طیف مشکی کیفیت تصویری بی‌رقیب را با ارائه تصاویری شفاف و واضح برای تلویزیون به ارمغان آورده و حتی مشاهده یک تار مو را نیز به سادگی امکان پذیر می‌سازد.

سپاهان موزیک...
ما را در سایت سپاهان موزیک دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 48 تاريخ : دوشنبه 8 دی 1399 ساعت: 8:46

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :